Mund të jet femra më seksi e estradës, por nuk do ta njihni Morenën e para disa viteve

Morena Taraku është ndër femrat më seksi të estradës dhe njëherit ndër femrat më të përfolura në shoëbizzin kosovar.


Ajo është duke shijuar në maksimum jetën e saj prej milioneri duke ndjekur bregdetet më të mira në botë, shkruan Reporteri.net

Por, një fotografi e saj që po qarkullon në rrjetet sociale ka bërë që të gjithë të pyesin se ‘si dreçi’ ndryshoi Morena kaq shumë për pak vite?!

E padyshim që përgjigjja e kësaj pyetje është: Operacionet plastike.

Ajo ka kryer dhjetra operacione në mënyrë që të duket siç duket tani, si një ndër femrat më seksi të estradës


./Reporteri.net/