Nesër dasmë në familjen e presidentit Thaçi

Prnavera në Kosovë erdhi pa shumë lule, por me shumë dasma.


Pas dy dasmave në familjen e dy këngëtareve të muzikës popullore, kësaj radhe një dasmë pritet në shtëpinë e një politikani, dhe atë hiç më larg se në familjen e Presidentit të vendit, Hashim Thaçi.

Presidenti i vendit, nesër do të martojë djalin e vëllait të tij, shkruan Reporteri.net.

Nusja e ardhshme Edona Ahmeti mbrëmë ka mbajtur natën e saj të beqarisë nga ku ka publikuar edhe shumë foto në rrjetet sociale.