Noizy ka disa fjalë për bashkëpunimin me Dhurata Dorën

Noizy dhe Dhurata Dora, ditë më parë paralajmëruan bashkëpunimin e tyre të përbashkët.


Dyshja kanë publikuar foto nga xhirimet e këngës, e cila pritet të lansohet shumë shpejtë.

Për këtë projekt Noizy ka disa fjalë për të.

Ai përmes një postimi në InstaStory u shpreh “Një gjë po ju them, kënga me Dhurata Dora do shkatërroj klubet e botës, edhe ato që s’din me kërcy, do kërcejnë deri sa t’thyhen, mbajeni mend”.