Pamje mahnitëse nga fejesa e djalit të Danit

Ditëve të fundit në fokus të mediave rozë kanë qenë fëmijët e këngëtarëve.


Disa nga ta i kanë dhënë fund beqarisë, ndërsa celebrimet e tyre morën komente të shumta në rrjetet sociale.

Pas martesës së Gresa Behlulit, më pas martesës së djalit të Remzie Osmanit, edhe djali i Ramadan Krasniqit ka vendosur ta kurorëzoi lidhjen e tij me fejesë.

Andi u fejua mbrëmë me Dafinën, teksa kanë nisur edhe shpërndarjet e kësaj feste. Ndërsa fejesa është bërë sipas traditës me dhurata dhe pajë.