Puthja treshe e Rita Ora-s çmendi internetin: Çfarë po ndodh?

Ndoshta s’e keni vënë re, por emri i Rita Ora-s është më e lexuari dhe i përdoruri momentalisht në Twitter, por pse?


Për shkak të një puthjeje jo dhe aq të zakonshme mes Ritës, Taika Waititi që mendohet se është i dashuri i saj dhe Tessa Thompson. Teksa po relaksoheshin në ballkon, ata u fotografuan në momentin e duhur: gjatë puthjes në grup!

Treshja dukej që shijonte momentin teksa vazhdonte të pinte, mëngjesin pas një feste që thuhet se u organizua në shtëpinë që Taika dhe Rita kanë në Sydney.

Në foton e shkrepur nga paparacët, Rita, që qëndronte në krah të Waititi-it, shihte tek bashkon buzët me të dhe Thompson.

Kaq u desh dhe Twitter-i shfrenoi imagjinatën përmes meme-ve!

Përtej konfuzitetit që puthja treshe shkaktoi në internet, ka nga ata që aludojnë se Rita dhe Taika mund të jenë në një marrëdhënie të hapur. Fotot e tyre teksa puthin Tessa-n, e lënë diskutimin të hapur!