Rashel reklamon belin, “ndizet” instagrami

Rashel Kolaneci nuk mungon asnjëherë në komentet e mediat rozë.

Modelja dhe prezantuesja shqiptare, tashmë është e njohur për pozat e paraqitjet provokative.

Me linja trupore, Rashel ka arritur të fitojë vëmendje, çka dhe nuk heziton t’i ekspozojë.

Së fundmi vjen me një fotografi ku shfaqet plot stil, megjithatë ajo që vërehet është edhe përdorimi i fotoshopit, ku beli i duket kaq i hollë.