Rita Ora e ‘zjarrtë’ në setin e ri fotografik, thekson gjoksin në fustanin e kuq

Rita Ora njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura shqiptare me famë të gjerë ndërkombëtare.


Ajo për momentin po qëndron në Australi prej ku edhe po sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria por edhe nga jeta profesionale.

Ajo po qëndron në Sidnej për momentin si gjyqtare e “The Voice Australia”.

Së fundi Rita ka publikuar disa fotografi në profilin e Instagramit ku shihet e veshur me një fustan të kuq i cili ka një prerje interesante tek pjesa e gjoksit.

Rita pozoi disa herë për postimet ku edhe shfaqi këndet e saja më të bukura në Instagram, duke shfaqur linjat trupore për tv cilat përflitet mjaft shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)