Rita Oran e tradhtojnë bikinit, i del gjoksi bombastik

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi me shoqërinë e saj.


Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetit social Instagram disa fotografi nga pushimet, ku ka pozuar me bikini mbi një jaht, shkruan portali arbresh.info

Rita bashkë me të dashurin e ri Romain, kohë pas kohe hidhej nga anija për t’u relaksuar në det, por i ndodhi një incident.

Derisa po dilte nga uji, atë e ‘tradhtojnë’ bikinit duke i rënë poshtë dhe bënë që t’i del gjoksi para miqve që po e shoqëronin.

Këto imazhe nuk i ikën syrit të paparacëve dhe Rita dukej se nuk brengosej shumë për këtë që i ndodhi.

Është raportuar kohëve të fundit se këngëtarja shqiptare, ka nisur një lidhje të re me regjisorin Romain Gavras.