Roberti: Ndarja me Norën pauzë, mund të ribashkohemi

Robert Berisha u ka dhënë fund gjitha pikëpyetjeve lidhur me ndarjen nga Nora Istrefi.


Robert Berisha ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë ekskluzive për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Pas lajmit të bujshëm për ndarjen nga Nora Istrefi, Roberti vendosi të flasë për herë të parë lidhur me këtë temë.

Ai ka dhënë një deklaratë bombastike lidhur me gjithë atë që u komentua gjatë muajve të fundit për këtë çështje.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Robertit dhe mësoni se çfarë tha ai për ndarjen nga Nora Istrefi.