Sa ndryshe Morena me stilin e ri, tregon të pasmet

Morena Taraku ka ndryshuar stil.


Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare, e cila karrierën po e vazhdon në Turqi ka vazhduar që të tregojë asetet e saj.

Këtë ajo e ka bërë edhe sonte ku është shfaqur shumë më ndryshe me stilin e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

 

Por, derisa në një foto ajo shfaq fytyrën, bukuroshja paraqitet në foton e dytë tepër e nxehtë pasi që vëmendja mbetet tek të pasmet e saj e jo të fytyra.