Samanta si në serialet e Indisë, publikon projektin e ri

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella ka publikuar projektin e ri.


Kënga më e re mban titullin ‘Ku ma le’ dhe ka ardhur e shoqëruar edhe me videoklip i cili është realizuar nga Max Production.

Për tekstin e këngës është kujdesur vet Samanta dhe Gesko, projekti është me ritëm veror ndërsa Samanta vjen me ndryshe se herët e tjera derisa duket mahnitëse.

Kjo këngë tashmë është publikuar në kanalin zyrtar në ‘YouTube’ dhe sigurisht pritet të pëlqehet nga adhuruesit e këngëtares.