Serbët çmenden pas Luana Vjollcës, thonë se do t’i prenin venat për të

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare Luna Vjollca nga shumëkush konsiderohet si femra më e bukur shqiptare.


Bukurisë së saj nuk po mund t’i rezistojnë as serbët të cilët shumë shpesh i kushtojnë shkrime të ndryshme, sa herë që në llogarinë e saj në Instagram poston ndonjë foto të re, shkruan Reporteri.net

Vëmendja e mediave serbe përqëndrohet te ajo sidomos në momentet kur shpreh patriotizmin e saj përmes rrjeteve sociale.

Duke e cilësuar si femrën më të bukur shqiptare, në shkrimin e fundit, mediumet serbe shkruajnë se ajo i urren serbët, por se secili banor i Serbisë do t’ia kishte falur këtë fakt për shkak të bukurisë së saj të pakrahasueshme. Ata madje shkojnë edhe më tutje duke thënë se do t’i prenin venat për të. /Reporteri.net/.