Skena erotike e puthje në tepihun e kuq, nuk përmbahet Cardi B

Cardi B dhe Offset kanë dhuruar mbrëmë skena mjaft intime në tepihun e kuq të Billboard Music Awards.


Cardi B dhe Offset e kanë rrëmbyer të gjithë vëmendjen në çilimin e kuq.

Nikoqirja e mbrëmjes, njëherësh fituesja e 12 çmimeve prej 18 sa ishte e nominuar, Cardi B, e ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve mbrëmë edhe për një tjetër arsye.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Offset kanë shkëmbyer puthje me njëri tjetrin në çilimin e kuq dhe fotografitë tani po bëjnë xhiro.

E veshur me një fustan të verdhë, Cardi B dukej tejet tërheqëse pasi kjo veshje i zbulonte shumë.

Ndërsa për skenat e bëra dhe zhveshjen deri në masën sa ka treguar edhe pjesët intime, Cardi është kritikuar shumë nga fansat në rrjtetet sociale, për të cilën ajo edhe ka reaguar.

Peep show! Cardi B left little to the imagination as she made out with her husband of two years
Honeymooners: The I Like It hitmaker put on a loved-up display with her husband, Migos star Offset