Të gjithë po i kthehen dashurisë së dikurshme: Angelina Jolie bashkohet me ish-burrin

Angelina Jolie, së fundmi u pa duke zbritur nga makina dhe duke vrapuar për te Johnny Lee Miller, ish- bashkëshorti i aktores.


“Ajo kishte një çantë të shtrenjtë në njërën dorë dhe një shishe verë të shtrenjtë në dorën tjetër”, thonë dëshmitarët që panë aktoren e famshme të premten në mbrëmje. Kjo është arsyeja pse tashmë thuhet se Angelina ka rifilluar lidhjen e saj me burrin e saj të parë, aktorin britanik Miller.

Ajo u martua me të në 1996 kur ishte vetëm 21 vjeçe. Aktori i cili luajti në filmin “Trainspotting” u takua me Angelinën në setin e filmit “Hackers” në 1995, dhe gjashtë muaj më vonë ata u martuan.

“Ai është një burrë me të cilin do të martohem së shpejti, kështu që duhet të sakrifikosh pak për ta bërë lidhjen të veçantë”, tha Angelina në atë kohë.

Ajo pranoi para gazetarëve asokohe se ata kishin menduar pak për mundësinë të mos martoheshin menjëherë, por të ishin të fejuar për një kohë, pasi ajo duhej të qëndronte në Los Anxhelos për punë dhe ai duhej të kthehej në Mbretërinë e Bashkuar.

Lidhja e tyre nuk zgjati shumë dhe ata u divorcuan 18 muaj më vonë, dhe martesa përfundoi në 1999.

“Nuk më vjen keq, martesa dështoi, por ne mbetëm miq të mirë”, tha Jolie, dhe Miller madje luajti në filmin e saj debutues si regjisore në ” In the Land of Blood and Honey “.

Sipas asaj që po thuhet, dyshja ose kanë filluar romancë të re ose janë duke i bashkuar forcat për një film të ri.