Tea ia zbuloi lidhjen, Andi thyen heshtjen dhe ka një paralajmërim

Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe një tjetër detaj.


Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “Përputhen” dhe shtireshin si çift me Andin, nuk ishte vetëm ajo në lidhje.

Ish-konkurrentja tha se edhe Andi gjatë asaj kohe ishte në një lidhje dashurie, por nuk zbuloi se me kë.

Pas gjithë kësaj, Andi vendosi ta thyejë heshtjen duke thënë se edhe ai do ta tregojë versionin e tij të kësaj ngjarje.

“Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen Per’puthen, dhe ndahesh… Sic kam then, eshte naiviteti qe te ben te flasesh. Gjithsesi presim, sepse dhe une do jap variantin tim…”, ka shkruar ai.