Tiani feston datëlindjen në Shkup, Tuna bë urimin më të bukur

Tiani, fëmija i vetëm i Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës, feston sot 4-vjetorin e lindjes. Për këtë ditë kaq të rëndësishme, Tuna ka organizuar një festë speciale për djalin, i cili ka festuar bashkë me miqtë e tij të vegjël.


Në adresën personale të Tianit në Instagram, këngëtarja ka publikuar disa foto të shkëputura nga festa, që Tiani duket se e ka shijuar shumë. Gjithashtu Tuna i ka bërë një dedikim shumë të veçantë të voglit të saj.

“4 vite jetë, shpresë, dashuri dhe lumturi… pafundësisht gëzime duke parë çdo mëngjes buzëqeshjen tënde, duke ndjerë çdo mëngjes përqafimet më të ngrohta, më të sinqerta marrë ndonjëherë. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e parë”, ka shkruar Tuna në urimin e saj.