‘U prish dynjaja’ – Kjo foto e grimierit të njohur po bën zhurmë të madhe

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina është parë në një event të rëndësishëm të grimerit të njohur Patrick Ta në shoqërinë e mikut të saj po ashtu grimer Arielit. Arieli është një nga më të famshmit madje ka vizituar Shqipërinë pak kohë më parë.


Anxhelia duket sexy në mënyrë të hatashme por ajo që ka tërhequr vëmendjen është pamja e mikut të saj Ariel. Ai mban veshur pantallona të bardha që i lejojnë të duken qartë se çfarë ka veshur poshtë si dhe një bluzë ‘crop top’.

Të menjëhershme kanë qenë reagimet kundër kurimit deri në detajet më të fundit të grimerit, madje e kanë cilësuar atë si një nga rivalët më të mëdhenj të këngëtares përsa u përket formave trupore.