Vajza 24-vjeçare e Madonnës tregon me krenari sqetullat me qime në “Met Gala 2021”

Vajza e Madonnës, Lourdes Leon, tregoi me krenari sqetullat e saj me qime në Met Gala 2021.


Modelja, 24 vjeçare u shfaq në tapetin e kuq e veshur e tëra me ngjyrë rozë, përcjellë Gazeta Online “Reporteri.net“.

Reklamë

Me dekoltenë dhe barkun e saj në ekran të plotë, të gjithë sytë ishin drejtuar te Lourdes teksa ajo realizoi poza të shumta para kamerës.

Vëmendje morën edhe flokët e saj të gjata deri te beli, por që fokus gjithë kohës i dha sqetullave me qime.

Met Gala më në fund është kthyer pasi u anulua në vitin 2020 në mes të pandemisë. Këtë vit ajo u shty në shtator nga vendi i saj tradicional të Dielën e parë të majit./Reporteri.net/