Vaksinohet Adriana Matoshi: As s’më dhimti as sen

Aktorja dhe deputetja kosovare është vaksinuar.


Adriana Matoshi ka marrë sot vaksinën kundër Covid 19, meqë rast edhe postoi foto.

Ajo u imunizua në vendlindjen e saj në Gjilan, duke bërë apel që qytetarët të mos hezitojnë të vaksinohen.

“Unë u vaksinova në vendlindje! Nashta m’barazon me men me t’gjeneratës se kurr mu rrite s’po di.

As s’më dhimti as sen! Vaksinohu edhe ti se qekjo “Delta e serte po na del”, ka shkruar Matoshi sipër imazhit.

Rikujtojmë se aktorja po shijon romancën e dashurisë bashkë me futbollistin e Ferronikelit, Keith.