Vëllai i Era Istrefit me drogë në dorë bën xhiro nëpër qytet, këngëtarja publikon videon

Era Istrefi ka postuar një video të vëllait të saj të vogël, i cili shihet me një ‘gjoint’ në dorë.


Këngëtarja Era Istrefi ka publikuar gjatë ditës së sotme një video ku shihet në veturë me vëllain e saj, Bledin dhe me një nga miqtë e saj.

Në këtë video ku ata shihen duke kaluar kohë të mirë bashkë e duke dëgjuar muzikë, na merr sytë një gjë në dorën e Bledit.

Ai në dorën me të cilën mbante telefonin, duket se mban edhe diçka tjetër.

Kjo duhet të jetë një cigare me drogën kanabis, apo siç njihet në zhargon, ‘gjoint’.

Bledi, i cili është vëllai më i vogël i tri motrave Istrefi, duket se e ka inspirimin motrën e tij, Erën, pasi me të shihet shumë shpesh dhe ka marrë edhe pak nga stili i saj.

Së fundi Bledin po e shohim me flokë ‘rasta’ dhe stilin pak më xhamajkan, stil jete ky i cili është i shoqëruar me cigare të këtij lloji dhe përdorimit të substancave.