Yllka Kuqi vazhdon me provokime…

Këngëtarja nga Gjakova Yllka Kuqi vazhdon të realizoj foto ku thekson trupoin, duke mos çarë kokën për kritikat që i bëhen kohë pas kohe, shkruan Reporteri.net.


Yllka, me veshjet e saj po paraqitet provokuese. Të njëjtën gjë e ka bërë me imazhet e fundit.

Ajo ka realizuar foto para pasqyrës ku shihet dekolteja e saj e hapur, por nuk dihet nëse e ka pyetur: “pasqyrë kush është më e bukura në botë”.

Sigurisht se Yllka është në mesin e këngëtareve më të bukura në estradën shqiptare, por mbi të gjitha dallohet edhe për talentin. Dhe sigurisht se kjo është më e rëndësishmja. /Reporteri.net/.