Njihuni me të dashurin e ri të Rita Orës, 15 vjet më i vjetër se ajo

Rita Ora ka dalë në fshehtësi me regjisorin e Thor, Taika Waititi për më shumë se një muaj pasi shkoi në Sidney.


30-vjeçarja shkaktoi thashetheme se po dilte me regjisorin 45-vjeçar, fitues të Oskarit, javën e kaluar pasi postoi një foto ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin.

Tani, burimet kanë thënë për The Sun se ata kanë me njëri-tjetrin për një kohë dhe janë parë në shumë takime bashkë.

Burimi tha: “Ata kanë qenë një çift që nga fillimi i marsit, por i mbajtën gjërat të fshehta. Sidoqoftë, të gjithë miqtë e tyre dinë për marrëdhënien. Ata janë vërtet me njëri-tjetrin. ”

Javën e kaluar Rita Ora, e cila është në Australi pjesë e jurisë së The Voice, u fotografua me Waititi, aktorin Australian Chris Hemsworth, gruan e tij Elsa Pataky dhe aktorin amerikan Matt Damon duke dalë nga një avion privat në Sidney pas një udhëtimi në Gold Coast.