Zbulohet e vërteta e pushimeve të Fjolla Morinës pas vendimit për paraburgim

Ditën e sotme Fjolla Morina ka ngjallur sërish reagime, duke qenë se në llogarinë e saj në Facebook u publikua një fotografi ku shihej vetë këngëtarja me vajzën e saj në pushime.


Madje, ajo shkoi deri në atë pikë sa theksonte ditën e sotme (e enjte) dhe orën e shkrepjes së fotografisë.

Por, në një prononcim për Gazetën Online “Reporteri.net”, avokati i këngëtares, Fanol Krasniqi ka mohuar se Fjolla është nisur për pushime.

“Jo nuk e di se çfarë ka ndodhë me atë fotografi, por nuk mundet të jetë në pushime pasi Fjolla Morina prej datës 19 është në ndalje”, është përgjigjur shkurt avokati për Gazetën Online “Reporteri.net”.

Ndryshe, Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh, për dy vepra penale, atë për trafikim me armë si dhe për arratisje nga vendi i paraburgimit.

/Reporteri.net/