Zhvishet e dashura e Ronaldos, fotot e fundit mahnitin internetin

Qëndrimi në krah të Kristiano Ronaldos i ka dhënë një famë të jashtëzakonshme edhe Georgina Rodriguezit, të dashurës së yllit portugez.

Së fundmi, ajo ka postuar në rrjetin e saj në “Instagram” disa fotografi të nxehta ku shfaqet me të brendshme.

Fotot kanë tërhequr vemendjen e fansave të cilët nuk i kanë kursyer “like-t” te fotot e bukuroshes.

Interesant është dhe fakti se Georgina numëron aktualisht në rrjetin social “Instagram” plot 9,8 milionë ndjekës.

Fotot e nxehta gjithashtu kanë ndikuar në numrin e rritjes së fansave duke e shndërruar modelen në një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale.