Aksident i rëndë, vetura përmbyset në mes të rrugës

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Mallakastër. Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë.


Ende nuk dihet nëse kanë mbetur të lënduar. Sakaq, në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë.

Grupi hetimor o punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.