Berat: 24 vjeçari plagoset me armë afër xhamisë

Një 24 vjeçar u plagos mbrëmjen e sotme në rrethana ende të paqarta në në lagjen “Deshmorët e Kombit”, pranë Xhamisë në Berat.


Mësohet se i riu është paraqitur në spitalin e Beratit për ndihmë mjekësore.

Nga veprimet e para hetimore është bërë e mundur identifikimi i autorit të dyshuar, ku për arsye hetimi nuk mund të bëhet me dije identiteti i tij, njofton policia e qytetit.

Vijon puna intensive për kapjen dhe arrestimin e autorit të dyshuar.