Rama del foto me themeluesin e Facebook-ut, e quan mik

Gjatë vizitës në Mynih, kryeministri Edi Rama ka takuar në një darkë kolektive krijuesin e Facebook, Mark Zuckerberg.


Në Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konferenca e Sigurisë dhe janë të pranishëm politikanë e përfaqësues nga gjithë bota, ndër ta edhe Edi Rama.

Pas takimit Rama shpërndan fotot dhe e quan Zuckerbergun mik.

“Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë”, shkruan Rama.