Rama i sëmurë? Reagon kryeministri: S’kam asgjë

Disa media raportuan se kryeministri Edi Rama është shtruar në spital në Berlin për shkak të problemeve të zemrës.


Por ka ardhur edhe reagimi i Ramës përmes një postimi në “Twitter”, duke mohuar këto lajme, duke thënë se ato vijnë nga një opozitë e katandisur në një tufë qorre që mësyn fizikisht rrugëve, trasnmeton Reporteri.net.

“Po boll o boll, boll se s’kam asgjë tjetër përveç larjes së jashtënxjerrjeve tuaja nēpër botë boll! Opozitë e katandisur në një tufë qorre që mësyn fizikisht rrugëve dhe bën politikë duke sajuar kriza për vendin e sëmundje për kundërshtarin! O pika që s’ju bie kur thonë plakat?”, shkruan Rama. /Reporteri.net/.