“Rama ik”, Rama i kthehet qytetarit që thërriste nga ballkoni: Kujdes, nuk ia vlen të rrëzohesh për Lulzim Bashën

Teksa kreu i qeverisë Edi Rama mbante fjalimin e tij në njësinë nr.2 në Tiranë, një qytetar ka dal në ballkon dhe ka thërritur “Rama ik”, një thirrje që përdoret nga mbështetësit e opozitës.


Ndërkohë kryeministri i është kthyer me batuta duk thënë se nuk ja vlen të rrëzohesh për Lulzim Bashën.

Rama: Oou ouu ore unë nuk iki, kujdes mos biesh ti. Se nuk ia vlen që të biesh për Lulin. Kujdes se patronazhistët të shikojnë. Hajde futu brenda tani, bravo bëni detyrën.