Shkon në VV, ish deputetja që i tha Baton Haxhiut rrugaç dhe deshi ta godasë në mes të emisionit

Ish-deputetja e Kuvendit të Shqipërisë nga radhët e PDIU, Mesila Doda, ka vizituar sot zyret e Vetëvendosjes ku i ka uruar ata për triumfin në zgjedhje.


Për këtë ka njoftuar zyrtarja e VV-së, Albulena Haxhiu, e cila e ka quajtur të këndshëm vizitës e Mesila Dodës në Vetëvendosje.

Kujtojmë se ish-deputetja Doda në një debat televiziv deshi ta godiste me shishe Baton Haxhiun, për shkak të debatit rreth kufijve të Kosovës.