Avdullah Hoti i gëzohet fitores së Liverpoolit ndaj Arsenalit: Një fillim i mirë

Liverpooli ka fituar derbin ndaj Arsenalit me rezultat 3-1, ndeshje e zhvilluar kjo në “Anfield Road”.


Kësaj fitoreje të Liverpoolit i është gëzuar kryeministri Avdullah Hoti, i cili ka shkruar në Facebook se ky është një fillim i mbarë për kampionët e Anglisë.

“Liverpool 3 – 1 Arsenal. Fillim i mire nga Liverpool, tri ndeshje tri fitore”, ka shkruar ai.

Liverpool 3 – 1 ArsenalFillim i mire nga Liverpool, tri ndeshje tri fitore.

Publiée par Avdullah Hoti sur Lundi 28 septembre 2020

Kujtojmë se Hoti është tifoz i zjarrtë i Liverpoolit, dhe në çdo fitore të rëndësishme të këtij ekipi shpreh gëzimin e tij duke shkruar edhe në rrjete sociale. /Reporteri.net/.