Deputeti i Vetëvendosjes si Ronaldinho, driblon me topin LIVE në studio televizive

Nesër do të nisë Kampionati Evropian i futbollit “Euro 2020”.


Të gjithë po e presim me padurim, një muaj të gjatë me shumë lojë të mira dhe plot befasi.

Televizionet kanë nisur emisionet sportive me mysafirë të të gjitha fushave.

Deputeti i VV-së, Fitim Uka në RTV Dukagjini ka treguar aftësitë e tij në futboll.

Ai me një driblim si Ronaldinho, ka treguar klasin me topin.