Gjermania s’po ndalet, shënon sërish ndaj Portugalisë

Gjermania ka arritur të shënojë edhe golin e tretë ndaj Portugalisë dhe tani po prin 1:3.


Ishte Kai Havertz i cili realizoi golin në minutën e 51-të të ndeshjes.

Ylli i Chelseat pranoi një asist fantastik nga Gosens dhe nuk e pati problem ta dërgonte topin në rrjetë.