Huqja e vitit në Ligën e Kampionëve vjen nga Timo Werner

Chelsea sonte fitoi 2-1 ndaj Rennesit në ndeshjen që u zhvillua në Francë


Por, Timo Werner në këtë takim është bërë protagonist i një huqje të tmerrshme dhe për të po flitet shumë në rrjetet sociale, shkruan Reporteri.net

Werner në fillim të ndeshjes dështoi të shënonte nga afërsia duke gjuajtur topin shumë lartë mbi portë.

Pas kësaj fitrore Chelsea vazhdon të jetë lider i Grupit E me 10 pikë pas katër ndeshjeve të zhvilluara. /Reporteri.net/