Kosova mban stërvitjen e fundit para ndeshjes me Spanjën

Kombëtarja e Kosovës në futboll po e mban stërvitjen e fundit para ndeshjes me Spanjën.


Në stadiumin “Fadil Vokrri”, futbollistët e Kosovës po bëhen gati t’i bëjnë ballë nesër fuqisë botërore, Spanjës.

Besar Halimi dhe Lirim Kastrati do të mungojnë shkaku i kartonëve, ndërsa Valon Berisha dhe Elbasan Rashani janë në pikëpyetje për shkak të lëndimeve.

Ndeshja mes Kosovës dhe Spanjës nis nesër nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”.