“Kur e shihja Messin se çfarë bënte, më vinte dëshira për ta lënë futbollin”

Kevin Prince Boateng ka dhënë një koment interesant rreth Leo Messit


Boateng ka thënë se kur e shihte Messin se si luante, atij i vinte dëshira për ta lënë futbollin, shkruan Reporteri.net

“Nëse ia dal të ngjis Monzan në Serie A, do të shpik një vallëzim të ri për të festuar arritjen. Leo Messi? Kur e shijoja nga afër se çfarë bënte, më vinte dëshira për ta lënë futbollin,” ka thënë Boateng.

Boateng aktualisht luan te Monza, klub i cili është në pronësi të Berlusconit dhe Gallianit dhe synon ngjitjen në Serie A. /Reporteri.net/