Lajme aspak të mira për dyshen kosovare të Reims

Valon Berisha dhe Arbër Zeneli nuk do të luajnë në ndeshjen e nesërme kundër Brest


Reims nesër përballet me Brestin në ndeshjen e radhës në kampionatin francez, Ligue 1, shkruan Reporteri.net

Në këtë takim Reims nuk mund të llogarit në dyshen kosovare, Berisha dhe Zeneli, të cilët janë të lënduar.

Berisha ishte i lënduar edhe në ndeshjet e kaluara, derisa tani një lëndim e ka pësuar edhe Zeneli.

Kështu, nesër Reims do të duhet që të luajë pa dy lojtarë shumë të rëndësishëm të skuadrës.

Ndryshe, Reims aktualisht është në vendin e 15-të me 21 pikë pas 20 ndeshjeve të luajtura deri tani. /Reporteri.net/