Liga e Kampionëve: Mbyllen pjesët e para, këto janë rezultatet aktuale

Kanë përfunduar 45 minutat e para në ndeshjet që po luhen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve


Kryendeshja po zhvillohet në Old Trafford mes Manchester Unitedit dhe Parisit, derisa rezultati pas pjes pjesës së parë është 1-1, shkruan Reporteri.net

Neymar shënoi për PSG në minutën e 6′, por United barazoi në minutën e 32-të me anë të Rashford.

Në ndeshjet tjera, Barcelona, Juventus dhe Chelsea po fitojnë pas 45 minutave të parë.

Më poshtë keni të gjitha rezultatet. /Reporteri.net/