Liverpooli nuk ndalet, Fabinho shënon nga afërsia

Vjen goli i dytë në takimi ndërmjet Leeds dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së katër në Premierligë.


Golin e dytë dhe për klubin e Liverpoolit e ka shënuar, Fabinho në minutën e 50’të të takimit, shkruan Reporteri.net

Reklamë

Rezultati aktual i takimit është 0:2.

VIDEO