Manchester United – Liverpool: Publikohen formacionet zyrtare, ky është vendimi për Shaqirin

Manchester United dhe Liverpooli sonte do të takohen përsëri, kësaj radhe në kuadër të FA Cup


Në javën e kaluar këto dy klube luajtën në kuadër të Premier Ligës në Anfield, me ndeshjen që përfundoi pa gola, shkruan Reporteri.net

Sonte United e pret Liverpoolin në Old Traford në kuadër të FA Cup me ndeshjen që fillon nga ora 18:00.

Jurgen Klopp ndeshjen e kaluar startoi me Shaqirin, por sonte e ka lënë në bankë rezervë.

Më poshtë keni formacionet zyrtare:

Manchester United:

Liverpool: