×
 • Sport
 • Sport

  Mirlind Daku flet për tatuazhin, i bën premtimin “live” gruas së Agim Ramadanit

  Reporteri
  19 Shtator 2023 | 8:15

  Gruaja e Agim Ramadanit, i njohur ndryshe si komandant Katana, ka qenë e ftuar në një emision bashkë me Mirlind Dakun, futbollisti i Kombëtares i cili mban në shpatull tatuazhin e Katanës.

  Gjatë intervistës Daku i ka premtuar gruas së Katanës bileta për të parë ndeshjen Shqipëri – Çeki.

  Ajo sigurisht ka pranuar dhe është shprehur se do të jetë e pranishme për të parë ndeshjen më 12 tetor.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!