Një baba si Salah, shikoni si e surprizoi vajzën e tij për ditëlindje ylli i Liverpoolit

Mohamed Salah është një nga futbollistët më të mirë në botë, i cili ishte një nga protagonistët kryesor te Liverpoolit, për fitimin e Ligës së Kampionëve sezonin qw shkoi


Të gjithë jemi mësuar ta shohim egjiptianin të shkëlqeje në fushat e blerta, por ai shkëlqen edhe jashtë tyre.

Përveç se një futbollist i mirë, Salah është edhe një baba i tillë, teksa së fundmi ka surprizuar vajzën e tij për ditëlindjen e saj.

ehav9usxyaelyygVajza e sulmuesit të Liverpoolit mbushi 5-vjeç dhe Salah për ta surprizuar, mendoi të vishet si një nga personazhet e filmave vizatimor.

Egjiptiani u vesh si “Moana” në filmat vizatimor, teksa e lumturoi pafund vajzën e tij.
ehav9uux4aa2vtu