Rashica reagon pas barazimit të Werderit me Bayern Munichun

Bayern Munich barazoi 1-1 me Werder Bremenin në kuadër të Bundesligës


Milot Rashica këtë ndeshje e nisi si startues dhe ishte në fushë për 90 minuta, ku gjatë kohës shtesë u zëvendësua me Chong, shkruan Reporteri.net

Vushtrriasi pati një paraqitje të mirë, derisa tani ka ardhur reagimi i tij në rrjetet sociale.

Miloti e ka cilësuar si ndeshje të vështirë përballjen me bavarezët, por tha se skuadra e tij luftoi shumë.

“Ndeshje e vështirë dhe luftë e madhe sot,” ka shkruar Rashica në Twitter. /Reporteri.net/