Shënon Marquinhos, PSG në avantazh ndaj Man City

Paris Saint-Germain është duke fituar me rezultat 1-0 ndaj Manchester City.


Di Maria asistoi për Marquinhos nga goditja e këndit, për t’i dhënë epërsinë klubit nga Parisi, shkruan lajmi.net.

Zgjatja nga braziliani ishte në nivel dhe goditja me kokë përfundoi prapa portës kundërshtare.