Super Kololli: Shënon gol tejet të bukur me vollej goditje kundër kampionit të Zvicrës

Benjamin Kololli ka shënuar gol të bukur kundër Young Boys


Zurich po luan me Young Boys në kuadër të javës së parë në kampionatin zviceran dhe rezultati pas pjesës së parë është 1-1, shkruan Reporteri.net

Golin e vetëm për Zurichun e ka shënuar reprezentuesi i Kombëtarës së Kosovës.

Kololli me një vollej goditje shënoi një gol shumë të bukur kundër Young Boys që është kampion i Zvicrës. /Reporteri.net/