Thyhet një rekord i madh në futbollin kosovar

Enea Koliçi nuk ka pësuar golë tash e 692 minuta në Superligën e Kosovës në futboll


Portieri i Gjilanit ka treguar paraqitje spektakolare deri tani dhe është nga më meritorët për sukseset e ‘Skifterave’, shkruan Reporteri.net

Koliçi golin e fundit e ka pësuar në ndeshjen me Arbërinë, të cilën Gjilani e kishte fituar me rezultat 3-1.

Që nga kjo ndeshje kanë kaluar plot 692 minuta dhe Koliçi akoma nuk e ka nxjerr topin nga porta e tij. /Reporteri.net/