Tigri i Kosovës: Na presin dy takime të rëndësishme

Florent Hadërgjonaj është shumë i lumtur që është ftuar përsëri në Kombëtaren e Kosovës


Kosova do të luajë dy ndeshje gjatë këtyre ditëve, fillimisht miqësoren me Gjibraltarin dhe më pas takimin e vlefshëm për kualifikueset e Euro 2020 ndaj Malit të Zi, shkruan Reporteri.net

Hadërgjonaj është ftuar nga Bernard Challandes për këto dy takime dhe është pjesë e rëndësishme e formaicionit të Kosovës.

‘Tigri’ i Kosovës me anë të një postimi të bërë në Facebook ka thënë se është shumë i lumtur që është grumbulluar me Kombëtaren.

“Kënaqësi të grumbullohesh nga vendlindja. Na presin dy takime të rëndësishme. Forca Kosova,” shkruan Hadërgjonaj në Facebook. /Reporteri.net/