UEFA paralajmëron spektakël në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi

Kosova sonte pret në stadiumin “Fadil Vokrri” Malin e Zi në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.


“Dardanët” do të kërkojnë vetëm fitore ndaj malazezëve, çka për ta bërë ta realizuar këtë do të kenë edhe përkrahjen e madhe të tifozëve.

Se do të jetë një natë e paharrueshme dhe nuk duhet humbur assesi ka paralajmëruar edhe UEFA.


Ndeshja luhet duke filluar nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku Kosova nuk di të mposhtet. /Reporteri.net/.