×
 • Sport
 • Sport

  Zlatan Ibrahimoviq pensionohet nga futbolli

  Reporteri
  05 Qershor 2023 | 9:23

  Futbollisti suedez Zlatan Ibrahimovich nga dita e sotme nuk do të jetë pjesë e futbollit aktiv.

  Suedezi ka njoftuar se do të pensionet nga futbolli aktiv.

  Këtë ai e ka bërë të ditur në ceremoninë përmbyllëse që skuadra e Milanit ka organizuar për të.

  Ibrahimovich gjatë karrierës së tij ka luajtur në shumë ekipe dhe ka arritur të rrëmbejë shumë çmime në klubet ku ka zhvilluar karrierën.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!