Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes, Barcelona-Real Madrid

Sot nga ora 16:15 do të zhvillohet ndeshja më e flaktë mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, shkruan Reporteri.net.

Barcelona:

Real Madrid: